Image Alt

O nas

  /  O nas

Montes Services należy do grupy kapitałowej działającej na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi na bardzo szerokiej płaszczyźnie. Jesteśmy specjalistami od komercjalizacji wolnych powierzchni. Naszym potencjalnym klientom proponujemy wynajem lub sprzedaż powierzchni na preferencyjnych warunkach. Posiadamy w naszym zasobie zarówno nieruchomości lokalowe, jak również biurowce oraz powierzchnie stricte handlowe w centrach handlowych. Dzięki wyspecjalizowanej doświadczonej kadrze, każdy klient ma zapewnione indywidualne podejście.

Dysponujemy ofertą ponad 30 lokali na wynajem w całej Polsce. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią lokalizację i metraż bo zawsze staramy się dostosować do potrzeb klienta. Nasza elastyczność jest naszym atutem. Nasi eksperci doskonale znają rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce

Oferujemy wynajem powierzchni biurowych z możliwością ich elastycznego zagospodarowania pod konkretną branżę. Pomożemy w zaprojektowaniu i aranżacji powierzchni, znajdując rozwiązania nawet dla bardzo wymagającego Najemcy.

Doradzamy w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości komercyjnych już wynajętych, dzięki czemu gwarantujemy wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Długoletnia umowa najmu zapewni stały pasywny dochód. Z nami możesz zostać rentierem.

Świadczymy naszym klientom usługi wiązane z zarządzaniem nieruchomościami na najwyższym poziomie. Prowadzimy także procesy rozbudowy i modernizacji obiektu a także odpowiedniego zagospodarowania. Zawsze dążymy do podniesienia wartości nieruchomości.

Jesteśmy do dyspozycji zarówno właściciela, jak i Najemcy nieruchomości. Zapewnimy kompleksową obsługę administracyjną obiektu jak również zadbamy o techniczny nadzór nad nieruchomością. Właścicielom pomożemy przygotować plany modernizacji nieruchomości wraz z oszacowaniem budżetu i wyborem wykonawcy.

Dla każdej nieruchomości zapewniamy profesjonalną obsługę podatkowo-księgową. Prowadzimy kompleksowe rozliczenia najemców w zakresie czynszu oraz kosztów eksploatacyjnych przedmiotu najm.